• IMG_0293a.jpg
  • IMG_0285.jpg

PLUNGĖS MYKOLO OGINSKIO MENO MOKYKLA SKELBIA ATRANKĄ

STYGINIŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRO MOKYTOJO, KAPELMEISTERIO PAREIGOMS UŽIMTI

Skelbiama atranka styginių instrumentų orkestro mokytojo, kapelmeisterio nepilnu darbo krūviu pareigoms užimti. Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680. Mokytojai, pretenduojantys į šias pareigybes, turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje nustatytus reikalavimus.

Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:

Būti įgijęs specialybę/baigęs studijų programą, atitinkančią mokytojo kvalifikacinius reikalavimus, styginių instrumentų orkestro vadovo ir styginių instrumentų mokomąjį dalyką ir turėti pedagogo kvalifikaciją.

Pretendentai pateikia:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. Gyvenimo aprašymą;
  6. Gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai pateikiami siunčiant registruotu laišku adresu: Laisvės g. 69, Plungė, arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentų priėmimo pradžia – 2020 m. liepos 15 d., pabaiga – 2020 m. liepos 28 d.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui 2020 m. rugpjūčio 5 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, Laisvės g. 69.