• IMG_0158.jpg
  • IMG_0285.jpg
  • IMG_0293.jpg
  • IMG_0256.jpg

Plungės rajono savivaldyblogoės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2017 m. lapkričio 17 d. pasirašė projekto „Neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas Plungės   rajone“ finansavimo ir administravimo sutartį. Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir   žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.1.3-CPVA-R-725 priemonę „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Regioninės plėtros fondas). Projekto tikslas – pagerinti Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos ir Plungės r. Platelių meno mokyklos vykdomų neformaliojo švietimo veiklų kokybę ir padidinti jų prieinamumą.

Vadovaudamasi 2020 m. kovo 5 d. Centrinės projektų valdyma agentūros raštu Nr.2020/2-1704 „Dėl papildomo finansavimo skyrimo projektui Nr. 09.1.3- CPVA-R-725-81-0002 skyrimo“, Plungės rajono savivaldybės administracija gavo projektui „Neformaliojo švietimo veiklų kokybės gerinimas Plungės rajone“ papildomų lėšų. Atsižvelgiant į tai, yra patikslintas projekto biudžetas. Projekto biudžete numatyta didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų suma – 359 089,84 Eur. Projektui skiriamas finansavimas – 305 226,36 Eur.  Savivaldybės biudžeto lėšos – 53 863,48 Eur.

Įgyvendinant šį projekta Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje pakeisti susidėvėję mediniai langai, renovuotas „varvantis“ stogas. Šių pakeitimų dėka mokyklos patalpose palaikoma tinkama temperatūra, kuri užtikrina kokybišką moksleivių ugdymą bei intrumentų laikymo ir naudojimo sąlygas. Mokykla ženkliai atsinaujino ugdymo bazę: įsigijo 12 kopiuterių (įrengta kompiuterių klasė), projektorių su projekciniu ekranu, 4 išmaniasias lentas, išmanųjį televizorių, stacionarią garso aparatūrą, koncertinį fortepijoną. Įsigyta speciali šokiams skirta grindų danga. 2019 metais mokykla sėkmingai įsisavino įgytas priemones ir jas aktyviai naudojo kasdieniniame ugdymo procese bei organizuojant renginius, veiklas mokyklos bendruomenei, socialiniams partneriams, užsienio svečiams. 2020 metais pagal tą patį projektą mokykla įsigijo mušamuosius instrumentus: marimbą, vibrofoną, elektrinių būgnų komplektą, timpanus, du rinktinių bosų akordeonus, kabinetinį fortepijoną, trimitą, tromboną, saksofonus tenorą ir altą, skaitmeninį pianiną. Šios priemonės bus pradėtos naudoti prasidėjus 2020-2021 mokslo metais, paįvairins mokyklos turimą instrumentų bazę, sudarys galimybę praplėsti ugdymo turinį mušamųjų instrumentų klasėje ir pagerins muzikos skyriaus vaikų ugdymosi kokybę.

„Pakrikštytas“ naujas Plungės meno mokyklos fortepijonas -  „Etaplius“;

Meno mokykloje „pakrikštytas“ naujas koncertinis fortepijonas - „Plungė“, 2019.02.28;

Me­no mo­kyk­lo­je – kon­cer­ti­nio for­te­pi­jo­no „Edu­ard Sei­ler“ krikš­ty­nos - „Plungės žinios“, 2019.03.03.