• IMG_0165.jpg
  • IMG_0293a.jpg
  • IMG_0204.jpg

Vizija

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla - inovatyvi, moderni švietimo, kultūros ir meno oazė, paveldėjusi savo įkūrėjo kunigaikščio Mykolo Oginskio dvasios aurą, puoselėjanti Plungės muzikinės istorijos tradicijų ir inovacijų dermę.

Misija

Vykdyti menines formalųjį švietimą papildančias ir neformaliojo švietimo programas, tenkinti mokinių saviraiškos poreikį, padėti jiems tapti aktyviais visuomenės nariais, reprezentuojančiais savo miestą.

Vertybės

• Pagarba
  • Bendrystė
  • Atsakingumas
  • Pilietiškumas
  • Kūrybiškumas

Filosofija

Įprasmindama savo garbingas istorines ištakas ir kunigaikščio Mykolo Oginskio vardo suteikimą Mokykla įgyvendina dvi tęstines kultūrines edukacines programas, kurios tarnauja filosofiniu idėjiniu pagrindu veiklai plėtoti ir pabrėžia Mokyklos išskirtinumą.

Programos „Mykolo Oginskio kultūrinių idėjų projekcija į XXI a. Plungę“ renginiais siekiama išryškinti mokyklos ugdomąją ir kultūrinę veiklą, kuri orientuota į Plungės miesto kultūrinės praeities ir dabarties sąsajų įprasminimą per Mykolo Oginskio idėjų prizmę.

Programos „Žvalgykis nuo aukštų bokštų“ renginiais aktualizuojami reikšmingi mūsų miesto kultūros istorijos momentai, susiję su Lietuvos pasididžiavimo, kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio vardu, jo muzikine ir menine kūryba bei nuveiktais darbais.