Styginių instrumentų skyrius

Styginių instrumentų skyriuje dirba 5 smuiko ir 2 violončelės mokytojos. Mokosi 63 mokiniai. Iš jų ­58 groja smuiku ir 5 – violončele. Skyriaus mokytojos nuolat gilina metodines žinias įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose.

Skyriuje pagrindinis dėmesys yra skiriamas moksleivių ugdymo kokybei tobulinti, siekiama glaudžių tarpusavio santykių tiek su ugdytiniais, tiek su jų tėvais. Moksleiviai dalyvauja koncertinėje veikloje, mokydamiesi patiria solinio ir ansamblinio muzikavimo džiaugsmą. Mokytojų iniciatyva mokykloje nuolat suburiami įvairios sudėties instrumentiniai ansambliai.

Patys gabiausi styginių instrumentų skyriaus mokiniai yra respublikinių B.Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursų, K. Ivaškevičiaus stygininkų konkursų Kaune, R. Žaldoko vardo konkursų Klaipėdoje, tarptautinio konkurso „Gintarinė gaida“ Panevėžyje bei Tarptautinio pianistų, stygininkų, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentalistų konkurso-festivalio­ „Renaissance“ laureatai ir diplomantai.

Svarbią vietą skyriaus veikloje užima mokyklos styginių instrumentų orkestras, kuriam vadovauja vyr. mokytoja V.Gaubytė. Šis kolektyvas yra moksleivių dainų švenčių dalyvis, aktyviai koncertuojantis mokyklos ir miesto renginiuose. Orkestras nuolat dalyvauja meno ir muzikos mokyklų festivalyje „Vaikai ir muzika“, Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų seminare-festivalyje „Smuikas – mano draugas“. Nuo 2007 m. dalyvauja Tarptautiniame Mykolo Oginskio festivalyje, Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų jungtinio jaunimo orkestro koncertuose „Rudens akvarelė M.K.Čiurlioniui“. Solo su šiuo orkestru yra groję mūsų skyriaus mokiniai: K.Širvinskaitė, E.Šilytė, L.Paplauskaitė, M.Vaitkus, R.Smulkys ir 5 metukų solistė K.Rečkauskaitė.

Styginių instrumentų skyriaus mokytojos:

Danutė Zaveckienė – styginių instr. skyriaus vedėja, smuiko mokytoja metodininkė

Arnualda Armalienė – smuiko mokytoja metodininkė

Violeta Gaubytė – smuiko vyr. mokytoja

Asta Žebrauskienė – smuiko vyr. mokytoja

Ramunė Žebrauskienė – smuiko vyr. mokytoja

Neringa Valantiejūtė – violončelės mokytoja

Žermena Kressin – violončelės mokytoja

Stygininkai

Estrados skyrius

Estrados skyriusįkurtas1995metais. Pirmieji mokytojai – Edmundas Noreika (gitaros klasė), Lina Raudoniūtė (dainavimo klasė), Pranas Naruišis (klavišinių instrumentų klasė).1996 m. prie gitaros klasės prisijungė Vidmantas Lūža. Nuo1997metų atsiranda ir mušamųjų instrumentų klasė, jos mokytojas Edmundas Juška.2005metais Liną Raudoniūtę pakeičia Lina Lukošienė. Nuo2009-ųjų dainavimo klasė prijungiama prie dainavimo skyriaus.

Mokantis gitaros klasėje galima išmokti skambinti klasikine, elektrine ar bosine gitaromis. Mušamųjų klasės instrumentai – pagrindinis būgnų komplektas, įvairūs perkusiniai instrumentai, ksilofonas.

Estrados skyrius glaudžiai bendradarbiauja su kitais skyriais koncertinėje veikloje.

Skyriaus mokiniai ir ansambliai nuolat dalyvauja konkursuose ir tampa diplomantais bei laureatais.